YaLoVa FoRum..!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.yalovatuning.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KaRıŞıK GüZeL SözLeR.

YazarMesaj
MiRyaKeFaLoN77
Admin
MiRyaKeFaLoN77

KaRıŞıK GüZeL SözLeR. Empty
MesajKonu: KaRıŞıK GüZeL SözLeR.   KaRıŞıK GüZeL SözLeR. Icon_minitimeÇarş. Haz. 23, 2010 3:27 pm

♥ Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak,yıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin.

♥ Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

♥ Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al,yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.

♥ Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın.

♥ Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt...Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de.

♥ Hep kalanlara gidenleri kattım! Bir gün yerine geçemediler. O kalanlara gidenleri kattım yine bir tane sen edemediler. Zor geldi ayrılık alışamadım.

♥ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

♥ Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.
http://www.yalovatuning.com

KaRıŞıK GüZeL SözLeR.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karışık Duygusal Sözler
» Güzel SözLer
» DüŞünDüRen SözLeR..!
» TaRiHe GeÇen SözLeR..!
» Eşşek ŞaKaLaRı..!